Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Annabelle 2 Kötülüğün Doğuşu

0
( Yüksek Kalite )
Annabelle 2 izle, Kötülüğün Doğuşu ile 2.serisi yayınlanan filmde korku ve gerilim dolu anlar devam ediyor. Filmi Full HD Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Geçimlerini oyuncak bebek yaparak sağlayan evli çift çocukları ile birlikte aynı zamanda sevdikleri bir işi de yapmaktadırlar. Oldukça mutlu ve neşeli bir aile yaşamları olan bu ailenin bu mutluluğu uzun sürmez ve bir gün hiç beklemedikleri bir olay yaşarlar. Kimsenin tahmin edemeyeceği bir şekilde bu ailenin çocukları ölür. Ancak ortada çocukların ölmesi için bir sebep yoktur. Çocuklarının ölümü ile birlikte anne ve babanın hayatları alt üst olur. Ne yapacaklarını bilmeyen çift yaşamış oldukları bu olayı ve çocuklarının olmayışını bir yandan akılları almazken bir yandan da bu durum ile başa çıkmaya çalışırlar.

Fakat babanın bu durum ile başa çıkma olayı oldukça farklıdır. Şeytan ile bir anlaşma yapan baba diğer çocukların evlerine yapmış olduğu oyuncak bebekleri göndermeye başlar. Ancak bu oyuncak bebekler büyülüdür. Bu büyülü bebekleri diğer ailelerinde çocuklarının ölümüne sebep olur ve baba kendi yaşadığı acıyı diğer ailelerinde yaşamasını ister.

536 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Korku Hikayeleri 2019
1.214 views izlenme
Mara 2018 &
1.643 views izlenme
Chucky Geri Dönüyor 2017
1.588 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?