Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Aşk Denizi – Sea Of Love Al Pacino

0
( Yüksek Kalite )
Aşk Denizi izle, 1989 yapımı Al Pacino Sea Of Love filminde tutkulu bir aşk konu alınıyor. En kaliteli Filmi Full hd kalitede seyredebilirsiniz.

Tutkulu bir aşkı konu alan Aşk Denizi – Sea OF Love sıra dışı bir tutkuyu gözler önüne serer. Gönüllü ve işinde oldukça ciddi biri olan New York dedektifi Frank Keller, sınırlarda yaşan işkolik bir insandır. İşini tüm hayatı yapan Keller, kendini oldukça dedektifliğe adamıştır. Son zamanlarda seri katilin işlediği cinayetler nam salmıştır ve Keller’ın canı iyice sıkılmıştır. İdealist bir bakış açısıyla işine bağlı olan biri için bu olayı ciddiyete alması çok normaldir. Son zamanlarda arkadaşlık ilanıyla kandırıp erkekleri öldüren bir seri katilin yakalanması için herkes elinden geleni yapmaktadır. Ve Frank, seri katili yakalamak için dedektif Sherman Touhey’le güçlerini birleştirerek katilinin peşine düşerler. Frank araştırmaları sonucu güçlü bir şüpheliyle karşılaşır.

Tüm elde edilen kanıt vari şeyler bu şüphelinin suçlu olduğunu gösterecek etkidedir. Olayla bağlantılı güçlü delillere rağmen Frank iş hayatı boyunca yapmayacağı şekilde etkilenir. Etkilendiği kısım ise delillere rağmen şüphelinin masumiyetine inanmaya başlar. İşinde titiz ve işkolik seviyede ciddiye alan Frank karşılaştığı bu durumu garipsese de masumiyetine olan inancı daha çok bastırmaktadır. Masumiyete inanmanın dışında ilerleyen süreçte bu ilişki tutkulu bir hal almaya varır.

Diğer taraftan masumiyetine inandığı Helen’in sapık bir katil olduğu gösterilmektedir. Fakat eldeki kanıtlarda aksini gösterecek bir durum söz konusu değildir. Keller kaderine boyun eğmek durumunda kalmaktadır, kalbine karşı gelecek gücü yoktur. Al Pacino‘nun muhteşem oyunculuğu ile gözleri dolduğu 1989 yapımı Aşk Denizi – Sea OF Love Filmi izlemeye değer.

410 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?