Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Baahubali 1 Başlangıç

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Baahubali 1 izle, The Beginning yani başlangıç ismi ile 2015 yılında vizyona giren Hint filminde Mahishmathi krallığını Full hd izleyin.

Mahishmathi Krallığı tahtında kardeşlerin taht mücadelesi bilindik bir mücadeleye benzemez. Baahubali ve Bhallala Deva kardeşler Mahishmathi Krallığı için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Ancak bu Mahishmanti Krallığı’nda sadece taht mücadelesi yoktur aynı zamanda geçmişe ait büyük sırlar vardır.

Söz konusu bu sırlar ise açığa çıkmak için yıllarca beklemiş ve artık zamanı gelmiştir. Mahishmanti Krallığı’nda yaşayan Sanga ve eşi bir nehirde boğulmak üzere olan bir bebeği kurtarırlar ve onu evlat edinirler. Ancak bu bebek hakkında hiçbir şey bilmemektedirler. Bebeğin büyümesi ile birlikte normal bir çocuk olmadığı anlaşılmaya başlanıyor. Özgür bir ruhu olan bu çocuk zamanla söz konusu olan bu sıra dışı karakterini belli etmeye başlıyor.

Dağlara olan merakı ve keşfetme isteği onun geçmişini ve köklerini araştırmaya götürüyor. Hayatının amacını bir türlü bulamaması ise bu keşfetme yolculuğunda en büyük motivasyonu olmaktadır. Hayatının amacına dair bir şeyler belirmeye başladığı sıralarda Mahishmanti Krallığı’nın varislerinden biri olan Bhallala Deva ile yolları kesişir. Bu kesişme hem krallığın hem de bu iki gencin hayatının değişmesine neden olacaktır.

853 views
BENZER FILMLER
Upgrade Stem 2018
608 views izlenme
Polar 2019
594 views izlenme
Close 2019 Netflix
768 views izlenme
Adalet 2
1.204 views izlenme
Baahubali 2 2017 Hint ni
491 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?