Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Berlin Calling 2008

0
( Yüksek Kalite )
Berlin Calling izle, 2008 Alman yapımı tavsiye niteliğindeki filmde Dünya’ya konser için açılan ikilinin filmini Türkçe Dublaj izleyiniz.

Bugün dünyada dans müziği merkezlerinden biri olan Berlin’de aşkın, uyuşturucunun, hazzın uç noktalarına kadar deliliğin portresinin çizildiği bir trajikomedi olan Berlin’in Sesi, Dans ve Müzik dünyasında şan-şöhretin doruklarını yaşamakta olan DJ Ickarus, onun kız arkadaşı ve menajeri olan Mathilde’yle dünyanın çeşitli ülkelerinde konserler verir ve çok büyük bir patlama yapmasını beklediği bir albüm üzerine yoğun bir çalışma yapmaktadır. DJ Ickarus, Berlin’de olan en iyi gece kulüplerinde çalar. Berlin Calling filmi sizleri set olarak kullanılan Berlin’in gerçek kulüplerindeki haz seviyesine, en iyi müziklere, sekse, uyuşturucuya, aşka sadece bir şekilde tanık eder.

DJ Ickarus, bir gece bu kulüplerden birinde çaldıktan sonra almış olduğu uyuşturucunun etkisinden kurtulamaz. Onu bir psikiyatrinin aciline götürürler. İşte bu kısımdan sonra DJ Ickarus’un yaşayacağı şeyler sizleri uyuşturucu kullanımının bütün yükselişlerine ve çöküşlerine tanık ettirecektir. Delilik ve eğlencenin buluştuğu; yaratıcılık ve psikoz arasında olan inci çizgide onunla birlikte yürüyeceksiniz.

602 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.718 views izlenme
Adopt a Highway 2019
732 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?