Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Cani – Monster 2003

0
( Yüksek Kalite )
Cani izle, 2003 biyografi filminde Aileen Wuornos’un uyuşturucu dolu hayatı bizlere anlatılıyor. Monster Filmini full hd kalitede altyazılı izleyin.

Hikâyesiyle ekranlara kitleyen Cani -Monster, seri katil olan Aileen Wuornos’un yaşam hikâyesini konu alır. Oldukça ilgi çekici bir konuya hâkim olan film, merak uyandırarak büyük bir heyecanla izlememize sevk eder. Türkçe çevirisiyle Cani, 1989-1990 yılları arasında çok sayıda insanı öldürerek, ilk kadın seri katili olarak ünlenen Aileen Wuornos’un gerçek hikâyesini seyire sunar. Değişik bir seri katil profilini çizen Wuornos, aynı zamanda hayat kadınlığı yapmaktadır. Lezbiyen olan seri katil, söz konusu yaşantısıyla yakalandıktan sonra ABD ve dünya kamuoyunu epeyce meşgul etmiştir.

Hayat kadınlığı yaparken aynı zamanda başlatacağı seri katillik profilini, beraber olduğu kişilerin arasından kurbanlarını seçerek başlatmaktadır. Yakalandığı süre zarfında kendisine âşık olan kadının savunmasında çocuk yaşta maruz kaldığı kötü müdahaleler ve yaşadığı tacizlerden dolayı böyle bir insana büründüğü öne sürülmüş ancak işlediği cinayetleri hafifletecek bir etken olarak görülmemiştir. Dehşet verici kadın seri katilin kurbanlarını ormana götürüp sakladığı ortaya çıkmıştır. Ancak benzer şekilde öldürdüğü iki kişinin cesedine ulaşılamamış sır olarak gömülmüşlerdi. Değişik ve dudak uçuğuna sebep olacak bir korkunç yaşam hikâyesiyle tanıdığımız Wuornos, 2003 yılında idam edilir.

918 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
The Irishman 2019
1.028 views izlenme
The Two Popes 2019 &
1.652 views izlenme
Loro 1
767 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?