Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Close Your Eyes 2017 Kore

0
( Yüksek Kalite )
Close Your Eyes izle, 2017 Kore yapımı filmde Doktor olan Micael Stroder’in müthiş bir yeteneği konu alınmaktadır. Filmi Altyazılı izleyiniz.

Close Your Eyes hipnoterapist olan Doktor Michael Stroder’i anlatmaktadır. Doktorun çok özel bir yeteneği bulunmaktadır. İnsanların aklından geçen süresi kısa ve çarpıcı görüntüleri yakalayabilmektedir. Bir gün sigara kullanmak istemeye bir polise yardım etmektedir. O esnada küçük bir kız çocuğunun vizyonunu görür. Bunun sonrasında farkında bile olmadan kendini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur. Yüzünü gördüğü kız katilden kaçmayı başarır fakat yaşadığı şeyler küçük kızda travmaya sebep olmuştur. Kız olay sonucu konuşma yetisini kaybetmiştir.

Katili bulmanın tek yolu ise beynine sıkışmış olan görüntüleri bulmak bu görüntülerle de suçluyu yakalamaktır. Bu sorumluluk ise sadece Doktor Stroder tarafından üstlenilebilmektedir. Film kategori olarak fantastik, gerilim, korku, suç gibi sınıflara dahil edilmiştir. Close Your Eyes vizyon tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte; filmin yapımı 2002 – İngiltere olarak belirlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Nick Willing oturmuştur. Filmdeki senaristler ise William Brookfield ile Nick Willing olmuştur.

1.305 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Zebra Girl 2021
1.478 views izlenme
Blow the Man Down 2019
1.088 views izlenme
Penceredeki Kadın 2021
1.337 views izlenme
Wretches 2018 Kore
1.182 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?