Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Colewell 2019

0
( Yüksek Kalite )
Colewell izle, 2019 dram filminde posta müdürü olan Nora’nın hayatı konu alınıyor. Drama filmini full hd kalitede izleyebilirsiniz.

ABD yapımı dram filmi olan Colewell posta müdürlüğü yapan Nora’nın hayatını işler. Yıllar boyunca posta müdürlüğüyle birlikte hayatını idam ettiren Nora, yıllar sonra en iyi bildiği işin sonuna gelmek zorunda kalır. Posta müdürlüğü yani USPS ofisini kapatmayı karar verdiğinde Nora seçim yapmak zorunda kalır. Bulunduğu durumun içinde ne yapacağını şaşıran Nora, şok olur. Hayatı boyunca tek başına yaşayan Nora, yalnızlığını posta müdürlüğü yaparak gidermekteydi.
Zamanın bu derece akması, o işe gidip gelirken gerçekten akmıyormuş gibi gelecek ki karşılaştığı durumda donup kalarak ne yapacağını şaşırdı. Yalnızlığı işinin elinden gitmesiyle birlikte daha da artmaktadır ve bir karar vermek zorunda kalır. Nora’nın önünde iki seçim hakkı vardır.

Ya emekliliğini isteyecektir ya da yeni bir sektörde çalışarak hayatını o şekilde idam ettirmeye devam edecektir. Onun için oldukça zor bir karardır çünkü işi onun her şeyidir. Yıllar boyu posta müdürlüğü yaparak hayata tutunmuş ve bu yılların alışkanlığı olan durum bu tercih hakkıyla her türlü son bulacaktır.

416 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.356 views izlenme
Adopt a Highway 2019
727 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?