Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Cyborg Son İlah

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap
Cyborg izle, Cyborg Son İlah filmi popüler Van Damme filmlerinden biridir. Sizi 1989 yapımı Cyborg filmini 1080p kaliteyle Türkçe izlemeye bekliyoruz.

En iyi Van Damme filmleri arasında yer alan Cyborg Son Ilah filminin başrol oyuncusu olan Jean-Claude Van Damme, Gibson Rickenbacker isimli karakteri canlandırmaktadır. Van Damme’ın yanı sıra Gibson’ın ailesinin katili olan Fender karakteriniyse Vincen Klyn oynamıştır.

En İyi Jean Claude Van Damme Filmleri

Cyborg filminin konusu post apokaliptik olarak tanımlanan kıyamet sonrası bir dünyada geçmektedir. Gibson Rickenbacker, insanların en çok enfekte olduğu yerde yaşayan kiralık bir dövüşçüdür. Gibson New York’ta Pearl Prophet isimli bir kadın cyborg ile tanışır. Pearl ona bu virüsü tedavi edecek ve insanları normale döndürecek bir tedavi üzerinde çalışan bir grup bilim insanından bahseder. Pearl de bu konuda hayati bilgilere sahip olan önemli bir cyborgtur. Pearl, Gibson’ı kendisine Atlanta’ya kadar eşlik etmesi için işe alır, ancak yolculuk esnasında Pearl, Gibson’ın ailesini de katletmiş olan Fender Tremolo ve çetesi tarafından kaçırılır. Artık Gibson Pearl’ü kurtarmak ve ailesinin intikamını almak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

İzlenmesi gereken Van Damme filmlerinden biri olan Cyborg Son İlah izleyicilerine bol aksiyonlu bir seyir dileriz.

444 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?