Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Derin Sular – Underwater 2020

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap
Derin Sular orijinal adıyla Underwater 2020 yılında ülkemizde vizyona girmiştir. Derin Sular filminin yönetmen koltuğunda William Eubank oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Brian Duffield ve Adam Cozad üstlenmiştir.

Derin Sular filminin başrollerini Alacakaranlık serisinden, Pamuk Prenses ve Avcı, Anestezi ve Hayalet Hikayesi filmlerinden tanıdığımız Kristen Stewart, Siyah Kuğu, L’ennemi public n˚1, Şark Vaatleri ve Protesto filmlerinden tanıdığımız Vincent Cassel, Canavar, 6 Süper Kahraman ve Deadpool filmlerinden tanıdığımız T.J. Miller, Baliko, On the Rocks filmlerinden ve Taht Oyunları dizisinden tanıdığımız Jessica Henwick, Cloverfield Yolu no: 10, Short Term 12, Hush ve Jonah Hex filmlerinden tanıdığımız John Gallagher Jr., The Circle, The Detour ve The Get Down filmlerinden tanıdığımız Mamoudou Athie, The Invisible Hours, Critical ve Episodes filmlerinden tanıdığımız Fiona Rene, J. Edgar, The Losers ve G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi filmlerinden tanıdığımız Gunner Wright, Wilfred filminden tanıdığımız Amanda Troop paylaşmaktadır. Filmde Norah karakterine Kristen Stewart, Emily karakterine Jessica Henwick, Captain karakterine Vincent Cassel, Rodrigo karakterine Mamoudou Athie, Paul karakterine T.J. Miller, Lee karakterine Gunner Wright ve Patty karakterine Amanda Troop hayat vermiştir.

Mariana çukurunda suyun 11 km altında Tian Endüstri isimli şirket tarafından işletilen araştırma ve sondaj tesisi büyük bir deprem sonrası hasar görür. Hasardan kaynaklanan sorunlardan dolayı suyun altında kapana kısılan araştırma ekibi kaçış bölmesine gider. Kaçış bölmesinden kontrol merkezine ulaşan ekip yüzeyle temasa geçemeyince Lucien okyanus dibinden basınçlı kıyafetlerle yürümeyi önerir. Başka çareleri olmadığına inanan ekip okyanusun derinliklerinde birçok zorlukla karşılaşacaktır.

Macera, dram ve korku türü film severlerin beğeneceği Derin Sular filmini mutlaka izleyiniz. Derin Sular 2020 Full Altyazılı izleyecek sinema severlere güzel ve keyifli bir seyir dilemekteyiz.

1.443 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?