Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Dhoom 2 2006

0
( Yüksek Kalite )
Dhoom 2 izle, 2006 yılında yayınlanan Hint filminde Dünya çapında en iyi soyguncu olan Mr. A hayatı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyin.

Mr. A, dünya çapında ünlü bir soyguncudur. Dünyaya bu ününü yayarken hiç de zorlanmamıştır. Çünkü neredeyse kimsede olmayan yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştirdiği soygunlarında büyük bir ustalık sergilemektedir. Mr. A yaptığı bu soygunlarda mutlaka imzasını bırakmaktadır. Aksi halde bu soygunlarda en başarılı dedektifler dahi soyguna dair iz bulamamaktadır. Mr. A’nın yeni hedefi ise Hindistan’dır.

Shonali Bose ise daha önce Mr. A’nın soygun vakasında görev alan Jai Dixit’e haber verir. Jai Dixit oldukça hırslı ve akıllı bir dedektiftir Mr. A ile aralarında tuhaf bir ilişki başlamıştır. Ancak Jai Mr. A’yı yakalamak için kuralların ve kanunların yetersiz olacağının farkındadır bu sebeple ona farklı bir yoldan ulaşmaya çalışır. Söz konusu bu farklı yolu ile daha önce suç dünyasında olan ancak sonrasında Jai Dixit ile yollarının kesişmesi ile birlikte suç dünyasını geride bırak Ali sayesinde bulmuştur.

Ali suç dünyasını iyi bildiğinden dolayı bu konuda polislere rehberlik etmektedir. Jai Dixit, Mr. A’yı alt etmek için onun yokundan gider ve Sunehri ile tanışmasını sağlar. Sunehri ve Mr. A arasında ise beklenmedik olayların gelişmesi ile birlikte her iki tarafında kazandığı ancak bir yandan da kaybettiği bir durum meydana gelir.

520 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Korku Hikayeleri 2019
1.117 views izlenme
Mara 2018 &
1.521 views izlenme
Chucky Geri Dönüyor 2017
1.450 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?