Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Dhoom 3 Hint 2013

0
( Yüksek Kalite )
Dhoom 3 izle, sevilenen Hint filmi 3.serisi ile devam ediyor. 2013 yılında giren filmde, Sahir adındaki sihirbaz konu alınmakta. Filmi Full izleyin.

Sahir, sihirbaz bir babanın oğludur ve bir sirkte dünyaya gelmiştir. Babasına ve sihirbazlığa oldukça düşkün olan Sahir mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Ancak bu mutlu ailenin mutluluğu fazla uzun sürmeyecektir. Çünkü sirk maddi anlamda zor günlerden geçmektedir ve sirki kurtarmak için Sahir’in babası bankadan kredi çeker fakat bankaya olan kredi borcunu ödeyemez. Sirke gelen icra ile Sahir’in tüm hayatı değişir.

Baba sirkin bu şekilde elinden alınmasına dayanamaz ve olay esnasında Sahir’in gözleri önünde intihar eder. Sahir bu olaya şahitlik etmesinin ardından tüm hayatını babasının intikamı almaya adar. Sahir yıllar sonra yetenekli bir sihirbaz olarak çocukluğunun geçtiği şehre ve sirke geri döner ancak onu kimse tanımamaktadır. Şehre ve sirke dönmesinin en öneli sebebi ise babasının intikamıdır.

Bunun için çok çalışan Sahir planlarını gerçekleştirmeye çok yaklaşmıştır. Babasının kredi aldığı bankayı soymak için eşsiz bir plan yapmış ve adım adım bu planı uygulamaya koymuştur. Sahir bu hedefini açık bir şekilde meydan okurcasına yaptığı için polisler peşine özel dedektifler gönderir. Bu özel dedektif ise Jai Dixit ve Ali’dir. Sahir’in kimsenin bilmediği birçok sırrı vardır ancak bu sırlardan bir tanesi onun tek dayanağıdır. Bu sırrı sayesinde tüm planlarını gerçekleştirecektir.

479 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Korku Hikayeleri 2019
1.126 views izlenme
Mara 2018 &
1.530 views izlenme
Chucky Geri Dönüyor 2017
1.460 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?