Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Elm Sokağında Kabus 3: Rüya Savaşçıları 1987

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Serinin 3.bölümü olan Elm Sokağında Kabus 3: Rüya Savaşçıları (1987) korku filmi meraklılarını yeni bir serüvene sürükler. Korku ve gerilim türünün en beğenilen serisinin bu filmi 1 saat 35 dakikadır. Filmin yönetmen koltuğunda bu defa Chuck Russell oturur.

Bir önceki bölümde Freddy Krueger’den kurtulmayı başaran Nancy Thompson, rüya terapisi alanında uzmanlaşır. Aradan geçen yıllar genç kadına yardıma muhtaç çocuklarla çalışma fırsatı sunar. Yerel bir hastanede görev yaparken rüyalarında aynı kabusu gören çocuklarla tanışan kadın, Freddy ile yeniden yüzleşmeye hazırlanır.
Gençleri rüyalarında korkunç yöntemler kullanarak ele geçirmeye çalışan Freedy, hiç hesaplamadığı Nancy ile karşılaşınca planlarında değişikliğe gider. Korku severlerin favori katilleri arasında girmeyi başaran Freddy, yıllar boyunca her bölümde izleyiciyi şaşırtmayı ve korkutmayı başarmıştır.

İlk iki filmin büyük beğeni toplamasının ardından izleyiciye Freedy’nin geçmişi hakkında fikir veren 3.bölüm, serinin artık ikon haline geldiğinin mesajlarını veriyor. Orijinal cinayetlerle izleyiciyi fethetmeyi başaran seri katil, yargılanması ve öldürülmesiyle bir yandan da masum olma eşiğinden içeriye adım atıyor.
Tüm zamanların en korkunç filmleri listesine her zaman en üst sıradan girmeyi başaran bölümler, bir sonraki hikayeden beklentileri de artırıyor. Tüm bölümler içinde en korkunç hikayenin döndüğü bu bölüm, görsel efektleriyle de dikkat çekiyor.

898 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?