Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Fanaa 2006 site

0
( Yüksek Kalite )
Fanaa izle, Feda etmek anlamına gelen 2006 filminde engelli genç kız anlatılıyor. Sevilen oyuncu Aamir Khan oyunculuğunu Türkçe altyazılı izleyiniz.

Türkçe anlamı “kayboluş, yok olmak, feda etmek” anlamlarına gelen film, çok fazla ödül almış bir Aamir Khan filmidir. Fanaa 2006 filminde, görme engelli bir genç kız olan Zooni ve arkadaşları birlikte Delhi’ye gezmeye giderler. Zooni, oldukça hayat dolu bir kadındır. Delhi gezisi sırasında tur rehberi olan Rehan ile karşılaşır. Zooni, Rehan’ın şair ruhundan ve laf cambazlıklarından etkilenir ve ona aşık olur. Rehan ise, çok çapkın bir adamdır.

En başta Zooni’yi diğer kadınlar gibi görür ama çok sürmeden onun anlamlı ve derin bakan gözlerine aşık olmaya başlar. Zooni, Rehan’dan ayrılmayı göze alamaz ve Delhi’de kalmaya karar verir. Rehan da Zooni’nin tekrar görmesi için çözüm yolları aramaya başlar. Doktor, Zooni’nin tekrar görebileceğini ve bunun ameliyatla mümkün olacağını söyleyince Zooni, çok heyecanlanır ve kalbiyle sevdiği adamı gözleriyle görmek için sabırsızlanmaya başlar.

Ameliyattan sonra gözlerini açtığı zaman karşısın da anne ve babasını görür. Rehan, Zooni’nin yanında değildir. Zooni, hayatında tek sevdiği adamın öldüğünü düşünür ve bir şekilde zor da olsa hayatına devam eder. Ama yıllar sonra kapısı çaldığında onu bir şok beklemektedir.

508 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.563 views izlenme
Adopt a Highway 2019
689 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?