Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Gaali Sampath 2021 Hint

0
( Yüksek Kalite )
Gaali Sampath izle, baba ve oğlunun hayatını konu alan 2021 yapımı dram tarzındaki Hint filmini Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Baba ve oğulun beraber üstlendikleri hayat mücadelesini Gaali Sampath gözler önüne serilir. Hayatın nereye götürdüğünü bilmeden yaşarken başlarına gelen durumla mücadele etmeleri ve hayatlarına devam etmenin yollarını bulması gereken bir baba ve oğul ekranlarımıza gelir. Radyo Jokey Sampath, oyuncu olma tutkusuyla yaşamını sürdürür. Ancak hayat maalesef bu durumu imkansız kılacak bir duruma sokar onu. Yağmurlu bir günde eşiyle birlikte yolculuk yaparken korkunç bir kaza geçirir. O kazada hem eşini hem de ses tellerini kaybeder.
Gaali Sampath hayatı böyle sürdürmeye öğrenmeye çalışırken aynı zamanda solunum yollarıyla alakalı problemi olan oğlu Suri ile yaşar. Suri kamyon şoförüdür. Suri, köy muhtarının güzeller güzeli kızına aşık olur ancak onu istemek o kadar kolay değildir. Hayat koşullarını güzelleştirmesi gerekmektedir. Ancak o şartla muhtarın kızıyla evlenebilirdi. Bu durumu eline alıp düzeltmek için çabalarken talihsiz olaylarla ve birçok sabotelerle baş etmesi gerekmektedir. Ve durum iyice ilginçleşir.

409 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?