Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum 2018

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum isimli film 2019 senesinin izlenmeye değer fantastik-korku filmlerinden biri. Asıl ismi Down a Dark Hall olan film 5.1 IMDB puanı almış. Ünlü oyuncu Uma Thurman’ın Madame Duret karakterine ruh kattığı filmde başroldeki Katherine “Kit” Gordy rolünün hakkını ise AnnaSophia Robb isimli oyuncu veriyor.

Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum filmi, The Twilight Saga’nın prodüktörlerinin elinden çıkma ve Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum isimli filmin uyarlandığı kitabı yazan kişi olan Lois Duncan’ın film ile aynı isme sahip başka bir kitabından beyazperdeye uyarlanmış.

Filmin konusunda henüz çocukken babası ölen Kit Gordy isimli kız büyüdükçe annesi Ginny ile üvey babası Dave Dabrowski’den nefret eden sorunlu bir genç haline gelir. Lisede okuyan Kit, bir gün okuldayken müdürün odasından çağrılır ve başarısız sonuçlanan okulu yakma girişimiyle ilgili olarak suçlanıp okuldan atılır. Ancak Blackwood Yatılı Okulu’nun bir üyesi olan Dr. Heather Sinclair bir sonraki sene için Kit’e kendi okullarında bir yer teklif eder. Annesi Ginny ise kızının düzelmesini sağlamak için onun isteğine karşı gelerek onu Blackwood okulunun listesine yazdırır. Sonunda Kit Blackwood Yatılı Okulu’na gider, bu okul şehrin dışındaki bir ormanlık alanın tam ortasında eski, izole ve insanın içinde karanlık bir his uyandıran bir köşktür. Kit oradaki diğer kızlarla tanışır: Izzy hoş ve tatlıdır, Ashley utangaçtır, Sierra bayağı bir isteksiz takılmaktadır ve Veronica ise hep sınırlarda takılan bir kızdır. Bu kızların hepsi de Kit kadar sorunlu kızlardır. Bu kızlarla ilgilenen kişi ise Blackwood’un müdüresi Madame Duret’tir. Bu okulda günleri geçtikçe kızlar paranormal olaylarla karşılaşmaya başlar ve girmelerinin yasak olduğu bir odadan çığlıklar ve garip sesler duymaya başlarlar.

Gerilimi bütün film boyunca hissedeceğiniz Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum 2018 Türkçe dublaj izleyicilerine keyif alacağınız bir seyir dileriz.

822 views
BENZER FILMLER
Sınır – Border 2018
527 views izlenme
The Lighthouse 2019
983 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?