Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Gerçek Kötüler 2 – Suciedad Squad 2

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Gerçek Kötüler 2 izle, 2021 yılında macerasına devam ediyor. Suciedad Squad 2 filmi oldukça iddalı olacak gibi. Filmi Türkçe Dublaj izleyin.

DC evreninden büyük bir merakla beklenen Suicide Squad’ın ikinci filminin çalışmaları devam ederken, ilk filmde olan oyuncu kadrosu dahil olmakla birlikte; 2. Seride birçok değişiklik yapılacak. Ayrıca ilk filme göre oldukça iddialı olacağı söylenen ve oyuncu kadrosunda yeni yüzlerin dahil edildiği filmde karakterlerin tam listesi teyit edilmemiştir. Oyuncuların hangi karakterde oynayacağını yayınlanacak olan tanıtım ve fragmanlarda göreceğiz. Karakterler konusunda en net bilgi ise Harley Quinn’in diğer filmde giydiği kostümün aynısı olmayacağı ve çizgi romanda da olduğu gibi siyah ve kırmızı renkte olacağı bilinmekte.

Joker, DC evreninin kötü kahramanı olmakla birlikte, seyircilerin hayranı olduğu bir karakterdir. Fakat Harley Quinn ile ilk seride yaşadıkları yarı romantik ve yarı psikopat bir aşkları oldukça ilgi görse de Joker, Suicide Squad 2’de olmayacak. Zaten çizgi romanı okuduysanız Joker’in bu çete ile hiçbir ilgisinin olmadığını biliyorsunuzdur. İlk filmde Joker’in varlığı, seyircileri hem rahatsız edip hem de Harley Quinn ile olan ilişkisi oldukça sevilmişti.

1.777 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?