Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Her Şeye Evet – Yes Day 2021

0
( Yüksek Kalite )
Her Şeye Evet izle, 2021 ailenecek izlenebilecek komedi dolu Yes Day filminde örnek bir aile anlatılmakda. Filmi full hd izleyebilirsiniz.

2021 yapımı bir Netflix filmi olan Her Şeye Evet – Yes Day aynı isimli çok satan popüler romandan uyarlanmıştır ve aile komedisi türündedir. Filmdeki baş karakter olan Allison bağımsız, maceracı ve hedeflerinin peşinden giden bir kadın olmasına rağmen çocuklarına karşı aynı tutumda değildir. Ebeveynler ve çocukları arasındaki anlaşmazlıkların kurallardan ortaya çıktığını gösteren filmde ebeveynler çocuklarının isteklerine hep ‘hayır’ cevabını vermektedir. Çocukların ailelerinin eğlenceli olmadığını söylemesi üzerine anne Allison ve baba Carlos bu durumu kabullenemeyip eğlenceli ebeveynler olduklarını çocuklarına adeta kanıtlamak istemektedirler. Bunun için kızlarından gelen bir fikirle ‘Her Şeye Evet’ deme gününü denemek isterler.

Bir gün boyunca hayır demesi yasak olan ebeveynler çocuklarının her isteğine evet demek zorundadır. Bir gün boyunca çocukların isteklerinin kabul edilmesiyle yaşanan maceralar izleyici için oldukça keyifli sahneler ortaya çıkarmaktadır. Ailece yaptıkları partiler, birlikte katıldıkları su savaşları, anne babanın kostüm giyerek dolaşması gibi eğlenceli olayların akışında yaşananlar ile zaman zaman güzel vakit geçirirken zaman zaman da başları belaya giren ebeveynler bakalım eğlenceli olduklarını çocuklarına kabul ettirebilecek mi?

396 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?