Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kahraman Tavuk Uzayda 2019

0
( Yüksek Kalite )
Kahraman Tavuk Uzayda izle, 2017 yapımı aksiyon ve animasyon içerikli filmde Condorito’nun arkadaş sevgisi anlatılıyor. Filmi full hd izleyin.

2019 yılında vizyona giren Kahraman Tavuk Uzayda filmi gezegeni ve arkadaşlarını korumak isteyen Condorito’nun maceralarını konu ediniyor. Sevilerek izlenen film, Uzaylı Molosco’nun beklenmedik bir istekte bulunmasıyla başlar. Molosco’nun isteği sınırsız güç tılsımıdır ve bu istek Condorito için oldukça zordur. Condorito’nun isteğin bir şaka olduğunu düşünerek oyunu bozmaya karar verir. Condorito, bu düşünce ile teklifi kabul eder ve macera asıl şimdi başlar.

Molosco’nun sınırsız güç tılsımı isteği karşısında güzel bir plan kuran Condorito, oyunun bir parçası olarak ileride kayınvalidesi olacak Tremebunda’yı kaçırmasını ister. Her şeyin bir şaka olduğunu düşünen Condorito, bir süre sonra yanılacaktır çünkü yaşanılanlar düşündüğü gibi olmamaktadır. Trembebunda uzaylı tarafından kaçılır ve o sırada Condoriton, her şeyin şaka olmadığını fark eder. Bu gerçeklerden sonra uzaylılar istedikleri tılsıma ulaşarak dünyayı ve gezegeni yok etme planlarını gerçeğe dönüştürmek üzeridir. Condorito, tüm bu olanlardan sonra sevgilisinin gönlünü kazanmak ve kayınvalidesini korumak için büyük bir mücadeleye girecektir. Dünyanın kurutulma hikâyesini ele alana film ailecek izlenecek animasyonlardan birisidir.

372 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Ratatuy Ratatouille &
668 views izlenme
Zootropolis Zootopia
618 views izlenme
Yukarı Bak Up ,
592 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?