Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kalpler ve Kemikler Hearts And Bones

0
( Yüksek Kalite )
Kalpler ve Kemikler izle, 2019 ABD yapımı Hearts And Bones filminde Dan isimli bir savaş fotoğrafcısının hayatını anlatıyor. Filmi full izle.

Dram dolu bir film olan Kalpler ve kemikler filmi, Dan isimli bir savaş fotoğrafçısının arada kaldığı ve bir konu hakkında oldukça zor ve acı bir kararı vermesinin konusunu işlemektedir. İşi gereği savaş bölgelerine giden Dan, savaşın asıl gerçek yüzünü fotoğraflayarak, savaşta yaşananları dünyaya duyuran bir savaş fotoğrafçısıdır. Afrika’da bulunduğu esnada yine bir görevdeyken baba olacağının haberini alır. Bu haberden sonra Afrika’da fazla kalamayan Dan, ülkesine hemen dönüş yapar.

Fakat aklı hala Afrika’daki savaşta olan Dan, yine de yeni bir hayata başlamak zorunda olduğunun farkındadır. Fakat içten içe bu hayatı istemediğini anlar. Kendini teselli etmek için önceki savaşlarda çektiği fotoğraflardan oluşan bir sergi açarak bu esnada da kendi kendini oyalamak ister. Sergi açılışı haberi kısa bir süre içerisinde yayılır. Bu sergiyi 4 gözle bekleyenler varken, hiç olmasını istemeyen de vardır. İstemeyen kişiler arasında Sudan göçmeni olan Sebastian isimli biri de vardır. Sebastian, sergi haberini aldıktan hemen sonra, Dan’in yanına gelerek bu sergiyi kesinlikle yapmaması gerektiğini söyler.

Bu serginin insanlara hem acı ve keder vereceğini hem de büyük tehlikeler olabileceğini anlatmaya çalışır. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen Dan, ya sergiyi iptal edecek ya da sergiyi açacak. Her ikisi de onun elindedir. Eğer sergiyi açmazsa sevdiği işinden uzak kalacak, sergiyi yaparsa da sonuçlarını düşünmemek zorundadır. Dan doğru karar verecek mi yoksa sadece baba olmak ona yeterli olacak mıdır? Dan’in baba olması onu her zaman korktuğu bir hayata mı sürükleyecek?

406 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.538 views izlenme
Adopt a Highway 2019
679 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?