Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Kefernahum – Netflix: Capharnaüm

0
( Yüksek Kalite )
Kefernahum izle, Netlix de gösterime giren Capharnaüm filminde, Zain’in hikayesini Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Fransa ve Lübnan Ülkelerinin ortak yapımı dram türü filmi Kefernahum, Sefalet içinde yaşayan Zain’in hikâyesini anlatmaktadır. Lübnanlı bir çocuk olan Zain, sıradan bir çocukken ailesinin onu istismar etmesinden bıkmış ve baş kaldırmıştır. Ailesinin istismarından kaçtıktan sonra sokakta yaşam savaşı veren ve henüz 12 yaşında olan Zain, zekası ve çözüm odaklılığı ile kendine yapılan her türlü haksızlığa karşı dimdik ayakta durmuş ve her şeyin üstesinden gelmeye çalışarak, büyüdüğü döneme kadar yaşadıklarını gözler önüne seriyor.

Zain, hayat mücadelesi verirken, Etiyopyalı mülteci olan Rahil’e ve onun bebeği Yonas’a sahip çıkıyor. Bu esnada şiddete başvurduğu için hapse atılıyor ve mahkemede hakkını savunarak annesi ile babasına dava açarak adalet istiyor. Çünkü Zain yasa dışı çalışıyor ve bir nüfus kağıdı bile yok. Devletin karşısında adeta mevcut değil ve yaşamıyor. O, doğduğundan beri her zaman sokaklarda çalışmış ve bir yaşam mücadelesi vermiştir. Kefernahum’da Zain’in haklı isyanlarına şahit olacaksınız.

Kefernahum filmi, Prömiyerini Cannes Film Festivalinde gerçekleştirilmekle birlikte; Zürih, Saraybosna, Londra, Toronto, Stockholm, Melbourne gibi uluslararası festivalleri dolaşmıştır. 3 ödül ile Cannes’dan dönen film, Altın Palmiye ödülü için adaydı.

704 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.721 views izlenme
Adopt a Highway 2019
732 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?