Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Martin Eden

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Yazar olabilmek için savaş veren işçinin başına gelen zorlukları anlatan Martin Eden filmi 2019’da gösterim yapmış ve kitabı bulunan dram yapımları arasına girdi. Jack London isimli yazarın satış rekorları kırmış romanından sinema severler için uyarlanan güzel filmlerden biri oldu. Katılmış olduğu Venedik ve Toronto festivallerinden ödül alıp izleyicilerin güzel yorumlarını aldı.

Martin Eden izle, denizci olarak çalışan ve zor koşullar altında hayali olan yazarlık için mücadeleye girmektedir. Endüstriyel sanayinin orta sınıf işçisi olarak çalışan genç adam Arturo’yu dövülmekten kurtarmasının sonrasında çocuğun ailesi tarafından evine yemeğe çağırılır. Arturo’nun güzel olan kız kardeşi Elena ile bu vesileyle tanışmıştır. Son derece kültürlü biri olan Elena onun için ulaşılması zor bir hedef konumuna gelir. Kendi statüsünü ve kökenin gelen işçiliği bir kenara bırakıp yazar olması için hayallerinin peşinden gitmesi gerektiğini anlayacaktır. Entellektüel Russ Brissenden’ın ona verdiği motivasyon ile sosyalist çevrelere girer. Bu durum Elena ile burjuva dünyası arasında bir çatışmaya dahil olmasını sağlar.

Martin Eden filmi

Yönetmenliğini Pietro Marcello’nun yaptığı Martin Eden’nin senaryosunu Jack London, Maurizio Braucci ve Pietro Marcello kaleme almıştır. Martin Eden oyuncuları Luca Marinelli, Jessica Cressy, Vincenzo Nemolato ve Marco Leonardi’yu görmekteyiz. Martin Eden 2019 Full Altyazılı izleyen herkese keyifli dram film seyri dileriz.

902 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.538 views izlenme
Adopt a Highway 2019
679 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?