Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Polar 2019

0
( Yüksek Kalite )
En iyi suikastçilerden biri olan Polar 2019 Türkçe Dublaj Full izle, suç dünya içerisinde adından çok söz ettirmiş Kara Kaiser olarak tanınmaktadır. Gerçek ismi Duncan Visla olan bu adam emekliliğinin geldiğine inanmaktadır. Bir şirket olarak çalışmakta olan suikast firmasında emekliliği gelenlere fonların milyonlarca dolar para yatırmaktadır. Bu iş içerisinde ölmeden emeklilik yaşına gelmek çok rastlanan birşey değildir fakat Kara Kaiser’in yaşı dolayısıylada bunu talep etmeye hakkı vardır. Kendisine sekiz milyon dolar ödeme yapmak istemeyen şirketin lideri ona daha genç isimleri göndererek öldürmek ister.

Uzaklarda olan bir orman evinde yalnız ve huzurlu bir hayat sürmeye başlayan Duncan’nın bir de genç bir kız komşusu bulunmaktadır. Ara ara kapının önüne çıktığında uzaktan dikkatini çeken bu genç kızın yardımına koşmaktadır.

Black Kasier bağlantılarını kullanarak kendine neden böyle bir girişim yapıldığını ya da kimlerin yaptığını çözmeye çalışır. Fakat kimden yardım istese kendisini öldürmeye çalışmaktadır. Çünkü Kaiser’i öldürmesi karşılığında suikastçiler birliği ona ödeme yapacaktır. Polar 2019 filminde şirketin daha genç ve ekipçe hareket eden birliğine karşı gelmek kolay olmayacaktır. Yeni nesil ajanlar işlerini eski usül yapmamakta ve tuzaklar kurmaktadır. Buradan sonra yazacaklarımız Polar filmi hakkında bazı bilgiler vereceği için izleyicilerimiz okumasını tavsiye etmiyoruz.

Karşısında gördüğü genç kızla ara ara sohbet etmeyi başaran Visla onun bu içine kapanık ve hüzünlü geçmişisin kısa süre içerisinde öğrenecektir. Aslında bu kız daha önce yanlış bir istihbarat sonucu ailesini katlettiği ve bu saldırıdan sağ kurtulan birisidir. Kara Kaiser onun okul taksitlerini, eğitim masraflarını gizliden ödemektedir ancak hiç yüzünü görmemiştir. Polar 2019 Netflix yapımı aksiyon filmini sitemizden 1080p ve türkçe dublak olarak izleyebilirsiniz. Polar 2019 Türkçe Dublaj izleyicilerine güzel film seyri dileriz.

594 views
BENZER FILMLER
Upgrade Stem 2018
607 views izlenme
Close 2019 Netflix
768 views izlenme
Adalet 2
1.203 views izlenme
Baahubali 2 2017 Hint ni
491 views izlenme
Baahubali 1 Başlangıç
852 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?