Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Retina 2017

0
( Yüksek Kalite )
Retina izle, 2017 yapımı filmde işinde uzman genç bir kadının tıbbi araştırması konu alınıyor. Gerilim filmini Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Genç bir kadının tıbbi araştırmalarını konu alan Retina filmi, genç kadının araştırmaları etrafında dönen bir hikâyeyle karşımıza çıkar. Bu tıbbi araştırmaların sonucu tabii ki bir takım olaylara bağlanır. Kâbusların, rüyaların üç dünyası ortaya çıkar. Kendisini araştırmalarına adayan genç kadın sonuçlarını kestirtmeyeceği durumların içine girer. Yaptığı araştırmalar sonucu bir takım yan etkilere maruz kalır. Bunları ifade etmekte de bir o kadar zorlanır.

Kendini inandıramaz ve çaresiz hisseder. Alışılmadık derecede yan etkiler sebebiyetiyle görülen korkunç kâbuslar bir süre sonra gerçeklik algısını yitirmesine sebep olur. Artık rüyalar ve gerçeklikler arasında çizgi iyice bulanıklaşmıştır. Ne durumda ne yaşadığını kavrayamaz hale gelmiş bu arasındaki çizginin bulanıklaşmasandan ötürü çaresiz kalmıştır. Bu durumdan kaçmaya çalıştıkça daha da içinde bulur kendini. Gerçeği ortaya koyma yolunda ise kendini ortada çaresiz bir şekilde kala kaldığını fark eder. Retina ilginç hikâyesi ile izleyicilerini şaşkınlık içinde bırakmıştır.

569 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?