Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Selah ve Dostları 2019

0
( Yüksek Kalite )
Selah ve Dostları izle, 2019 yapımı dram filminde yatıkılı okulda yaşayan öğrencileri konu alıyor. Filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Selah ve Dostları hikâyesi seçkin Pensilvanya yatılı okulunda yaşayan öğrenciler üzerinden döner. Bu yatılı okulda çeşitli gruplaşmalar söz konusudur. Ve beş farklı grup tarafından yönetilir. Herbir grup farklı yönlere eğilmişlerdir. Farklı bakış açılarına hâkim farklı yollara evrilmişlerdir. On yedi yaşındaki Selah Summers da öğrenciler arasında en sıkıntılı olan tiplerdir. Ve bir grup lideridir. Tamamen öğrencilerin kötü alışkanlıklarına hitap eden, onlara yasadışı alkol gibi illegal şeyleri temin eden grubun yani Spades’in lideridir.

Birçok grubun olduğu Selah ve Dostları hikâyesinde aynı zamanda grupların arasındaki farklılıklar sebebiyle sürekli birbirleri arasında gerginlikler meydana gelmektedir. Bu durumda liderlerin kontrolü ellerinde tutması gerekliliğini doğururken bunun mücadelesini vermek durumundadırlar. Ve bunun dışında yaklaşmakta olan mezuniyet vardır. Selah, kimlere yakın kimlerden uzak durması kararını almak zorunda kalır. Uzak durması gereken kişileri listelemeli ve gerekeni yapmalıdır.

488 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.356 views izlenme
Adopt a Highway 2019
727 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?