Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Supernova 2021

0
( Yüksek Kalite )
Supernova izle, 2021 yapımı dram içerikli filmde Sam ve Tusker’in uzun yıllardır süren arkadaşlıkları anlatılıyor. Filmi full HD 1080p izleyin.

Supernova eski dost olan 20 yıllık arkadaşlıklarını devam ettiren Sam ve Tusker’in hayatını ele alır. Birlikte çok şey geçirip atlatan bu iki dost, birbirlerine karşı olan sonsuz ve saygının barındırdığı ilişkilerine çok değer verirler. Tek bir an bile görüşmeden durmayan eski dostlar birbirlerine ve kendileri dışında kurdukları ailelerine de oldukça değer verirler. Ancak zaman onların aleyhine işlemektedir. Ellerinde tutamaz bir hızda akıp giden zamanın hızına kapılmış, geçmişe baktıklarında birçok yaşanmışlık görmüşlerdir. Bu iki kadim dost, Tusker’ın yaşadığı birkaç problemle pekişmeye devam etmiştir. Tusker rahatsızlanır. Ve teşhis konulur. Tusker’a bunama teşhisi konulduğunda hayata bakış açıları değişir.

Akıp giden zamanın onların günlerinden çaldığını yaşarken çok fark etmemektedirler. Ancak gün onların yaşlılık belirtileri ortaya çıkınca sahip oldukları en değerli şeyin birlikte geçirdikleri zaman olduklarını fark ederler. Hastalıkların yaşla birlikte geldiğini anladıklarında zamana ve beraber geçirdikleri anların değerini daha çok bilerek geri kalan zamanda hayatlarını yaşamaya devam ederler. Eski karavanlarıyla birlikte yola çıkıp İngiltere’yi dolaşmaya karar verirler. Sam ve Tusker, arkadaşlarını, ailelerini eski günleri yad ederek geçmişe yolculuk yaparlar. Supernova Filmi 2021 filmleri arasında en çok dikkat çeken arasında olacak gibi görünüyor.

576 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.356 views izlenme
Adopt a Highway 2019
727 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?