Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

The Tribes of Palos Verdes 2017

0
( Yüksek Kalite )
The Tribes Of Palos izle, 2017 dram içerikli filmde Medina adındaki kızın yaşadığı sorunlar anlatılıyor. Filmi 720p full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Michigan’lı olan Medina ve Jim isimli gençler, ebeveynleriyle beraber Palos Verdes’e taşınırlar. The Tribes Of Palos filminde ailenin genç kızı olan Medina’nın yaşadığı problemler ele alınmıştır. Evin annesi Sandy, bu yeni yaşama alışma konusunda biraz zorluk çekse bile kocası olan Phil hayatından oldukça memnundur. Jim, başladığı okulda hiçbir çaba sarf etmeden karizmatik oluşuyla popüler olur. Medina abisine oldukça bağlı biridir. Fakat o Jim kadar şanslı değildir. Medina, başladığı yeni okulunda kendini oldukça yalnız ve dışlanmış hissetmektedir.

Medina, yaşadığı bu sıkıntılı süreci geride bırakmak için sörf yapmaya başlar fakat bu kıyı şeridini de kendi mülkleri sanan sert sahil çocuklarıyla aynı yeri paylaşmak zorunda kalmıştır. Bu süreçte de hayatını sorgulamaya başlayacaktır. Aile bağları ile ilgili oldukça ibret verici bir dilm olmakla birlikte, aile bağlarının aslında ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmaktadır.

386 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?