Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Upgrade Stem 2018

0
( Yüksek Kalite )
Upgrade 2018 Türkçe Altyazılı 1080p izle, teknolojinin herşeyi ele geçirmeye başladığı bir dünya düzenin içerisinde hala daha eski yöntemlerle işlerini halledebilen nadir insanlardan biri olan Grey Trace’in hikayesini konu alıyor. Eski arabaları tamir ederek zengin müşterilere satan Trace, teknolojiden uzak durmaya çalışmaktdır. Eşi Cobalt isimli firmada üst pozisyonlarda görev almakta ve zamanın teknolojisine yön veren bu şirkette işleri yürütmekle meşguldür. Birbirine zıt olan iki karakterin hayatı Trace’in bir müşterisini ziyaret ettikten sonra akıllı sürücü teknolojisi bulunan araçlarına binmeleriyle değişir. Aracın eve gitmesi gerekirken farklı bir yol tercih ettiğini anlarlar ancak müdahale etmeye çalışsalar bile araba hata verip kontrolü devretmemektedir. Gittikçe hızlanmaya başlayan araç kaza yapar fakat içinden sağ çıkmayı başarırlar. Hemen yanlarına gelen bir takım özel askerler daha ne olduklarını anlayamadan Trace’in eşini öldürür ve Trace’in omurgasına ateş ederek onu oraya yaralı olarak bırakırlar.

Upgrade filminde hastanede uyanan Grey, kollarını ve bacaklarını hissetmemektedir. Felç olmuş olmasına karşılık bir de eşinin ölümünü araştırması onun için gerçekten çok zor bir hal alacaktır. Hastane ziyaretine zengin müşterisi Eron gelir. Stem ismin bir teknoloji geliştirdiğini ve bunu kullanması durumunda kollarını ve bacaklarını tekrar kullanmaya başlayabileceğini söyler. İlk duyduğunda bunu kabul etmeyeceğini söyleyen Grey daha sonra eşinin zanlılarını bulabileceğini düşünerek teklifi kabul edecektir. Fakat yapılacak olan bu Stem entegrasyonu ameliyatından kimsenin haberinin olmaması gerektiğine dair bir çok evrak imzalatmayıda unutmaz. Stem omurgasına takılan ve sinirlerin tekrar vücuda komut göndermesini sağlayan bir bilgisayar işlemcisidir.

Grey’in vücuduna yerleştirilen bu alet Upgrade olmasına sebep olacaktır. Stem ayrıca kafasının içinde onunla konuşmaya ve istediği zaman ona yardım edebileceğine dair bilgiler verir. Eşinin cinayetini çözmesinde büyük rol oynayacak Stem daha sonra başına farklı işler açacak fakat bundan sonrası spoiler’a girdiği için çok bilgi vermek istemiyoruz. Upgrade 2018 filmini sitemizden 1080p altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Upgrade 2018 1080p izleyicilerine güzel bir seyir dileriz.

649 views
BENZER FILMLER
Polar 2019
642 views izlenme
Close 2019 Netflix
841 views izlenme
Adalet 2
1.309 views izlenme
Baahubali 2 2017 Hint ni
534 views izlenme
Baahubali 1 Başlangıç
925 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?