Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Veba – Carriers 2009

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap
Sahile ulaşabilmek adına çöl yolunu kullanmaya karar veren insanlar ile açılış yapan sahneye sahip Veba orijinal adıyla Carriers 2009 senesinde korku ve bilim kurgu kategorisinde vizyon yapmış salgın türünde yapımlar arasındadır. Dört kişiden oluşan bu insanlar araçları vasıtasıyla gezegenin sonunu getirecek olan bir virüsten kaçmaya çalışmaktadırlar. Veba filmi dünyanın ve insanların soyunu kurutmakta olan bir salgındır ancak bundan kurtulmak isteyen Danny bunu kafasına koymuştur. Yanına aldığı kız arkadaşı ve okul arkadaşlarıyla birlikte güneybatıya doğru hareket etmeye başlarlar.

Veba izle, buraya gitmelerinde tek güvencelerin Danny’nin bu Meksika körfezi tarafında büyürken hatırladığı bir sahilin yer almasıdır. Oranın güvenli bir ortam olacağına güvenen Danny ve onun arkadaşları hayatta kalmak için hareket etmeleri gerektiklerinin farkındadırlar. Bu kumsalda hayatlarına devam edip, dünyanın sonunu getirecek olan virüs olayı bitene kadar burada yaşamayı düşünmektedirler. Hem burada salgına yakalanmayacaklar hem de virüssüz bir ortamda huzur içinde bulunma amaçları vardır. Normal yollardan gitmeleri mümkün değildir çünkü insanlarla temas etmeleri durumunda salgına bulaşıp öleceklerdir. Yan yollar ve bilinmeyen yerleri kullanıp kimseyi görmeden gitmelidirler. Fakat virüs bulaşan insanlar ve zor durumda bulunan kişileri gördükçe içlerinde yer alan masumiyetide kaybetmeye başlamıştırlar. Ahlaki değerlerini bir kenara bırakıp çok zork kararlar vermeleri gerekecektir.

David Pastor ve Àlex Pastor’ın yönetmenliğini yaptığı Carriers filminde senarist olarakta aynı ikili bulunmaktadır. Lou Taylor Pucci, Chris Pine ve Piper Perabo’ın oynadığı Veba filminin türkçe altyazılı seyredebilirsiniz. Veba 2009 Full HD 1080p izleyeceklere güzel bir salgın temalı film seyri diliyoruz.

1.541 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Contagion – Salgın 2011
1.341 views izlenme
El hoyo – The Platform 2019
1.455 views izlenme
Enter Nowhere 2011
922 views izlenme
Code 8 izle (2019)
1.020 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?