Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Wretches 2018 Kore

0
( Yüksek Kalite )
Wretches izle, 2018 Kore filminde lise öğrencisi olan Jae Young okulda ki kendini bilmezler ile savaşmaktadır. Filmi altyazılı izleyebilirsiniz.

Wretches filminin yönetmen koltuğunda oturan isim Kim Baek – Joon olmuştur. Aynı isim filmin yazarlığını da yapmıştır. Filmde Jae- Young isimli bir lise öğrencisi vardır. Bu öğrenci okulda güçlü sınıfında birinciliği almış Yong-Gyu tarafından sürekli zorbalığa maruz kalmıştır. Yong-Gyu bir gün hastaneye kaldırılır. Yerini ise Yang-Hoon devralmıştır. Jae-Young bundan sonra kendisine uygulanan eziyetlerin Yong-Gyu gittiği için biteceğini düşünmüştür, fakat işler düşündüğü gibi devam etmemiştir. Yang-Hoon Yong-Gyu aratacak hale getirmiştir. Bütün eziyetlerle tacizlerle karşı karşıya kalmıştır.

Yong-Hoon hoşlandığı kızdan Yong-Gyu yüzünden konuşamamıştır. Hoşlandığı kızın ismi Bo-Young’tur. Jae-Young’un bir arkadaşı vardır. Onun ismi ise Yeri’dir. Yeri’nin Bo-Young’a benzerliğinin üst boyutta olduğunu fark edince Yeri’yi yeni hedefi yapar. Wretches Türkçe anlam olarak zavallılar demektir. Filmin ilk gösterim tarihi 8 Mart 2018’dir. Filmdeki dil korece olup Film kategori olarak drama sınıfına girmiştir.

1.196 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Zebra Girl 2021
1.493 views izlenme
Blow the Man Down 2019
1.113 views izlenme
Penceredeki Kadın 2021
1.349 views izlenme
Close Your Eyes 2017 Kore
1.319 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?