Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Yin Yang Ustası: Ölümsüzlük Rüyası 2020

0
( Yüksek Kalite )
Yin-Yang Master I izle, 2021 Fantastik türdeki Ölümsüzlük Rüyası filminde ying Yang ustası olan genç bir adamın filmini full hd izleyiniz.

Yin-Yang Master I – Ölümsüzlük Rüyası , genç bir ying yang ustası olan Qing Ming’in hayatını konu alır. Başarılı bir usta olmasının yanı sıra genç oluşundan ötürü elde ettiği bu başarı dikkat çekiciliği daha da arttırır. Geleneksel düzenlenen cennet törenine katılması gerekmektedir. Bu durum onu yetiştiren ve emeğinin çok fazla olduğu ustasının son istediği şeydir. Ming, ustasının son isteğini gerçekleştirmek için Tiandu şehrine gider. Ancak törene gitme sebepleri bununla sınırlı değildir. Ciddi bir tehditle karşı karşıyaydılar. Bu sebeple kendisi gibi ying yang ustalarının tamamının bir tehdidi durdurmak için aynı noktaya çağrılmasıydı.
Yin-Yang Master I -Ölümsüzlük Rüyası olayların ucu bucağı olmadan başlamasıyla birlikte efsanevi bir olayın tekrar gündeme gelmesi söz konusuydu. 300 yılda bir uyanan şeytani bir canavarın uykusundan uyanması söz konusuydu. Qing Ming, şeytanın uyanmasıyla birlikte kendisi gibi ying yang ustalarıyla birlikte halkı bu canavardan kurtarmaya çalışırlar. Tabii olayların ardı arkası kesilmez. Bir yandan da kraliyet sarayınca kurulan korkunç komployu engellemeye çalışmakla uğraşır. Üst üste gelen olayların karşısında büyük bir mücadeleye girer.

484 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
9.723 views izlenme
Adopt a Highway 2019
732 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?