Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

7.Koğuştaki Mucize Netflix ile Aras Bulut İynemli

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize izle, 2019 yılına damga gibi vuran Kora çevrimi yerli drama filmi Araz Bulut İynemli başrolunde netflix ile izlenme rekorları kırdı. Mucizenin farklı yapıtı olan 7. Koğuştaki Mucize 11 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Yönetmeliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği bu yapıt dramı izleyicilere hissettirmiştir. Filmin konusu küçük bir kız ile babasının farklı hayatına yer vermektedir. Baba ve kızın zeka yaşlarının aynı olması oldukça farklı bir serüvene yol açacaktır.
Ege kasabasında sıra dışı ve sebebi bilinmeyen bir ölüm gerçekleşir. 1983 senesinde meydana gelen bu ölümün sorumlusu olarak Memo görülecektir. Memo adaletin en acımasız tarafına takılacaktır. Komutanın kızını öldürmekle suçlanan Memo, hapishaneye düşecek ve 7 yaşındaki kızından ayrı kalacaktır. Babaannesi ve kızı ile hayat sürdüren Memo zorlu bir süreçten geçmektedir.

Suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışan Memo, ne yaparsa yapsın adalete kendini anlatmamıştır. Memo idam cezası ile yargılanan Memo, kızına bir an önce kavuşmak istemektedir. Memo’nun kızı Ova 7 yaşında akıllı bir kızdır. Babasının başına gelen bu durum onu oldukça üzmüş ve yıpratmıştır. 7. Koğuştaki Mucize yaşanan bu olaylar da baba ve kız arasında ki güçlü bağı beyaz perdeye taşımıştır. Memo idamdan kurtulmak ve kızına kavuşmak için sürekli bir mucize aramaktadır. Memo beklediği mucizeye son anda kavuşacaktır. Adalet geç de olsa Memo’nun tarafına doğru geçecektir. Ova ile mutlu bir hayat planlayan Memo zihinsel engelli olmasına rağmen adaleti kanıtlayacaktır. Katil olarak yargılandığı bu serüven onu farklı yaşama sürükleyecektir.

7. Koğuştaki Mucize Filmi Oyuncuları

Araz Bulut İynemli: Zihinsel engelli Memo, 7 yaşındaki Ova’nın babasını canlandırmaktır. Haksız yere idam cezasına çarptırılan Memo bu durumun üstesinden kalkmak için sürekli çaba gösterecektir.

Nisa Sofia Aksungur: 7 yaşında bir kızı canlandıran Ova, babasının peşinde bir serüvene takılacaktır. En büyük istediği babasının suçsuz olarak bir an önce evine dönmesidir.
Sarp Akkaya: Cezaevi müdürü olarak karşımıza çıkan Nail karakterine hayat vermiştir. Memo’nun yer aldığı hapishanen müdürü olarak karşımıza çıkmaktadır..
Deniz Baysal: Ova’nın öğretmeni rolü ile karşımıza çıkan Mine öğretmen oldukça usta bir oyuncudur.
Celile Toyon: Memo’nun babaannesi rolünü canlandırmıştır.

7.Koğuştaki mucize filmini Netflix veya internet sitemiz üzerinden full hd kalitede izleyebilirsiniz.

733 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
7.Koğuştaki Mucize Netflix ile Aras Bulut İynemli

Tür: Dram

Etiketler:

BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.539 views izlenme
Adopt a Highway 2019
681 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?