Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Adopt a Highway 2019

0
( Yüksek Kalite )
Adopt a highway 2019 yapımı bir filmdir. Adopt a highway filminin yönetmen koltuğunda Logan Marshall Green oturmaktadır. Filmin senaristliğini de yine yönetmen koltuğunda gördüğümüz Logan Marshall Green üstlenmiştir.

Adopt a highway filminin başrollerini İlk gün, Gün Doğmadan, Geceyarısından önce ve Gün Batmadan filmlerinden tanıdığımız Ethan Hawke, Togo, Stockholm ve Tin Star filmlerinden ve Yürüyen Cehennem dizisinden tanıdığımız Christopher Heyerdahl, Galaksinin Koruyucuları ve Tuhaf Şeyler filmlerinden ve This is us dizisinden tanıdığımız Chris Sullivan, Komik tuzak ve Tatlı yalanlar filmlerinden ve Hanedan dizisinden tanıdığımız Elanie Hendrix, Anma Gecesi: Seçim Yılı, Kapan, Good Girls Revolt ve Experimenter filmlerinden tanıdığımız Betty Gabriel, Robot Jox ve Pursuit of Happiness filmlerinden tanıdığımız Anne- Marie Johnson, Yaban, Başkanların Hizmetkarı ve İlk Arınma Gecesi filmlerinden tanıdığımız Mo McRae ve Aman tanrım ve Without a Trace filmlerinden tanıdığımız Dohn Norwood paylaşmaktadır.

Filmde Russell Millings karakterine Ethan Hawke, Jim karakterine Christopher Heyerdahl, Orankle karakterine Chris Sullivan, Diane Spring karakterine Elaine Hendrix, Deeks karakterine Betty Gabriel, Tracy Westmore karakterine Anne-Marie Johnson, Wilson karakterine Mo McRae ve Cato karakterine Dohn Norwood hayat vermiştir.

Yirmibir yılını içerde geçirdikten sonra bulaşıkçılık yaparak hayatını kazanmaya çalışan Russell bir gece vardiyasında çalışırken çöpte bir bebek bulur ve bebekle birlikte tüm hayatı değişmektedir.

Dram türü film severlerin beğeneceği Adopt a highway filmini mutlaka izleyiniz. Adopt a Highway 2019 Altyazılı izleyicilerine güzel dram seyri diliyoruz.

727 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?