Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Alfa Kurt Alpha

0
( Yüksek Kalite )
Yaşadığı topluluk ile ayrı kalan bir adamın kendi süründen ayrı düşen Alfa Kurt ile yollarının bir araya gelmesini konu almaktadır. İkisinin aynı kaderi paylaşıyor olması aralarında oluşan dostluğun ve yol maceralarını izleyeceksiniz. Bundan 20 bin sene evvel kabilenin en iyilerinin bulunduğu grupla çıktıkları av esnasında yara alır. Fakat ayıldığında ise bir başına bırakıldığını ve ona kimsenin yardımcı olmadığını anlayacaktır. Kendi kabile grubu deyim yerindeyse onu satmış ve ölmesi için bırakıp gitmiştir. Bulunduğu ortam içerisinde vahşi ve yabani hayvanların bulunmasından dolayı hayatta kalması çok güç bir durum içerisindedir. Fakat kendisi gibi sürüsünden ayrı kalmış bir kurt ile yolları kesişir ve zamanla aralarında oluşan bağ güçlenmeye başlar.

Alpha filminde karşılaştıkları bütün zorluklara beraber göğüs gerekecek olan Alpha Kurt ve Keda’nın macerasını göreceğiz. Sadece bir film değil aynı zamanda M.Ö 20 bin senesinde insanlığın ne şekilde avlandığı ve hayatta nasıl kalabildiklerini görebilmek açısından güzel bir hikaye yapısına sahip. Kış şartlarında kabilenin iş düzeninde savaşçı olarak nitelendirilen ekip bir araya gelip dağlarda yaşayan yaban öküzlerini avlayarak yemek elde etmektedirler. Kabilenin gençleri için burası kendini kanıtlama ve ispat etme yeri oluyor. İşte burada Keda, yara alıp kayalardan yuvarlanıyor ve öldü diye bırakıp gidiyorlar. Bu noktadan sonra hem ayağı kırık olan hem yaralı olan Keda için yaşam mücadelesi başlıyor. Karşılaştığı kurt yine onun gibi yaralı ve onu iyileştirip yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Oyuncu kadrosuna baktığımızda X-Men filminde Nightcrawler olarak bildiğimiz Kodi Smit-McPhee’yi görmekteyiz. Yönetmen koltuğumda ise Albert Hughes bulunmakta. Alfa Kurt filmini sitemizden türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Alfa Kurt Full HD izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

644 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Bumblebee
554 views izlenme
Eragon
650 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?