Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Baahubali 2 2017 Hint ni

0
( Yüksek Kalite )
Baahubali 2 izle, Hint film severler için aksiyon dolu sahneleri ile covid-19 günlerinde evinizde izleyeceğiniz 2017 yapımı filmi full hd izleyiniz.

Mahishmanti Krallığı’nın iç savaşlarının devam etmesi ile birlikte olaylar biraz daha karmaşık bir hal almıştır. Amarendra Baahubali’nin hayatını sonlandıran Kattappa bu olayı ve nasıl yaptığına dair olayları anlatmaya devam etmektedir. Mahishmanti ve Bhalladeva’nın gelecekteki kralı ise yenilmez olan Kalakeya’yı yenen Amarendra Baahubali ilan edilir. Amarendra ve yakın krallıları ziyeret emri veren Rajamata Sivagami bu ziyretlere Kattappa’yı da dâhil etmiştir. Amarendra, Rajamata Sivagami’ni krallıları ziyaret emrini dinleyerek ziyaretlerine başlar.

Kuntala Krallığı’nı ziyareti sırasında ise krallığın prensesi olan Devasena’ya âşık olur. Bu aşkın başlangıcı ise Devasena’yı bir saldırı yaparken görmesi ile olur. Amarendra kendisini Devasena’ya sıradan bir insan olarak tanıtır ve gerçek kimliğini belli etmez. Devasena’ya kendini krallıkta bir iş için kabul ettiren Amarendra Devasena’nın kalbini kazanmaya çalışır.

Amarendra birçok zorluktan sonra kendini ve aşkını Devasena’ya kabul ettirir ve ağulları Mahendra Baahubali doğar. Ancak talihsizlikler bu çiftin peşini bırakmaz ve oğullarından ayrı düşerler. Mahendra Baahubali daha bebekken annesi ve babasından ayrı düşerek gerçekte kim olduğundan habersiz bir şekilde büyümüştür. Aradan geçen 25 yılın ardından Mahendra Baahubali gerçek kimliğini ve geçmişte yaşanılanları öğrenir ve intikam almak için bir ordu kurar.

487 views
BENZER FILMLER
Upgrade Stem 2018
603 views izlenme
Polar 2019
589 views izlenme
Close 2019 Netflix
764 views izlenme
Adalet 2
1.194 views izlenme
Baahubali 1 Başlangıç
846 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?