Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Beyaz Kaplan – The White Tiger 2021

0
( Yüksek Kalite )
Beyaz Kaplan izle, asıl adı The White Tiger olan 2021 yapımı hint filminde Balram Halwai’nin hayatını full hd kalitede izleyiniz.

Beyaz Kaplan, maddi durumu oldukça kötü olan Balram Halwai’nin hayatını konu almaktadır. Balram maddi açıdan oldukça sıkıntı çekse de aklı ve hırsı onu her daim kurtarmaktadır. Balram geçimini sağlayabilmek için Amerika’dan henüz dönmüş olan Pinky ve Ashok’un özel şoförlüğünü yapmaktadır. Balram işini en iyi şekilde yapmak için gereğinden fazla çalışmaktadır çünkü içinde büyümüş olduğu toplum ona bunu öğretmiştir. Bu özverili hali ise zengin patronların ondan oldukça memnun olmasını ve ondan vazgeçememelerine neden olmaktadır.

Patronunun Balram’dan böyle memnun oluşu ise onu sadece bir şoför olarak görmemesini sağlar ve kendi yaşadığı hayata onu da dâhil eder. Balram patronunun dünyasına girmiş ancak bu dünya ona o kadar yabancı gelmiştir ki çünkü böyle bir dünyayı hayal bile etmek onun için imkânsızdır. Ancak Balram bu dünyaya bu şekilde ait olamayacağını bildiği için bu dünyaya kalıcı bir şekilde girmek ister. Bunun içinde zengin olması gerektiğini bilir ve zengin olabilmek için bambaşka işlerin peşine düşer.

536 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?