Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry

0
( Yüksek Kalite )
Billie Eilish The World’s Little Blurry izle, 2021 belgesel tarzı filmde Billie Eilish adındaki yetenekli sanatçı konu alınıyor. Filmi full hd seyredin.

Kendini birçok sanatçıdan ayıracak özelliklere sahip olan Billie Eilish’ in hayatını konu alan belgesel film Billie Eilish The World’s Little Blurry oldukça etkileyici bir belgesel filmdir. Çok sevilen ve çok dinlenilen bir sanatçı olan Eilish’i konu alan bir filmi izlemekte oldukça keyif vermektedir. Billie Eilish son zamanların çok rağbet gören bir kadın sanatçıdır. Genç yaşta çok önemli şarkılara imza atmış ve son beş yılın en çok dinlenilen sanatçısı haline gelmiştir. Bu yolculukta kişisel olarak neler yaşadığını tam olarak kestirilmese de sanatçı camiasının zorluklarını konu alır.

Eski zamanlara nazaran yeni dönemde şarkı bestelemek ve çıkarmak zor olmasa da eskiye nazaran bu kadar kolay şarkı çıkartma durumunun içinde listelerin başında olmak büyük bir olaydır. Dolayısıyla bu durumun iyi olduğu kadar zor durumları da vardır. Bu yüzden ünlü sanatçının diğer rakiplerinde ayıran özelliklerinin ne olduğu anlamak elzemdir. Bunun en başında da geçmişinin tozlu raflarına baktığımızda yaşadığı hüzünler onu besleyen damarlar olabilir. Ve bunu yakinen bilmek ve görmek için film bize onu daha yakından tanımamızı sağlamaktadır.

529 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?