Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Bizim Çağımız – Our Time 2018

0
( Yüksek Kalite )
Bizim Çağrımız izle, 2018 Meksika yapımı Our Time filminde döğüşler için boğa yetiştirilmesi konu alınır. Filmi Full hd kalitede izleyin.

Meksika kırsalında yaşayan bir çiftin hayatını ekranlara getiren Bizim Çağımız – Our Time filminde dövüşler için boğalar yetiştirilir. Mevzu bahis olan çiftimiz iyi bir ekip olarak yönetir işleri. Esther çiftliğin işlerine bakıp, çekip çevirirken diğer taraftan kocası Juan boğaları seçer ve yetiştirir. İşlerin yoğunluğundan birbirlerine olan ilişki gereksinimleri zarar görmüştür. Dolayısıyla aynı zamanda birbirlerinden uzak bir ilişki yaşamaktadırlar. Kendilerine ait dünyaları bir zamanların hayali gibi olsa da yaşarken tükenen faktörlerin kurbanı olmaktadırlar. Koşulsuz ve sınırsız görünen bir sevginin hikâyesi filmin temelini oluştururken durumlar değişir.
Esther bu hayatın yaşamını idam ettirirken bir başkasına âşık olur. Duygusal sarsılmalar hayatlarının her bir anına tekabül eder. Esther ve şair kocası çiftlik işletirken aynı zamanda açık bir ilişkiyi de olunmamaktadırlar. Birbirlerine olan sevgi tabiidir ancak diğer bir taraftan da açık ilişki yaşamaktan da yanadır. Ancak Phil adında genç bir at yetiştirici çiftliğe gelince, Esther ona aşık olur ve onunla birlikte olmaya devam eder. Açık bir ilişkiyi onaylayan çift olarak görülse de Esther’in Phil ile olan ilişkisinden sonra kocası Juan buna razı görünse de durumdan rahatsızdır. Problemler çıkmaya başlar.

439 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?