Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Boss Level 2021 Aksiyon

0
( Yüksek Kalite )
Boss Level izle, aksiyon filmi severler için şiddetle tavsiye ettiğim 2021 yapımı filmde sıradı dışı olayları anlatan filmi donmadan izleyin.

Boss Level, Roy Pulver’in yaşamını konu alan sıra dışı bir filmdir. Sıra dışı olmasının nedeni ise Roy’un bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmasıdır. Roy bu zaman döngüsünden bir türlü çıkamamaktadır. Roy yaşadığı bu şeyden önce özel kuvvetlerden emekli olmuş bir subaydır. Ülkesine ve orduya büyük hizmetlerde bulunmuş başarı bir subay olan ve ardından ise emekli olan Roy emekliliğinden sonra sakin bir hayat yaşamaya başlamıştır. Sakin bir şekilde yaşamakta olduğu bu hayat ise fazla uzun sürmeyecektir çünkü beklemediği bir şekilde hayatı son bulacaktır.

Hayatının son bulması ise oldukça tuhaftır çünkü hayatı tuhaf bir cinayet ile son bulur. Roy’un sıkışıp kaldığı zaman döngüsü ise bu cinayete kurban gittiği gündür. Sayısız bir şekilde o günü yaşamakta ve ne kadar daha yaşayacağı bilinmemektedir. Bunun farkına varması ile kendi ölümünün ardında bir sır olduğunu fark etmesi ile bunu çözmek için elinden geleni yapmaya başlar ancak zaman ile mücadele hiçte kolay olmayacaktır.

568 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?