Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Buz Üstünde Aşk – The Cutting Edge 1992

0
( Yüksek Kalite )
Buz Üstünde Aşk izle, 1992 yapımı komedi ve romantik dolu anları ile aklımzda kalan The Cutting Edge filmini Full HD izlebilirsiniz.

Buz Üstünde Aşk – The Cutting Edge, iki buz pateni sevdalısının birbirine dönüşecek aşkını konu alır. Hayatını buz patenine adamış artistik buz patencisi Jackie ve sıra dışı patenci Alex buz pateni klasiği olan The Cutting Edge için bir araya gelirler. Jackie ve Alex buz pateni kariyerlerine önem veren iki insandır. Altın madalyaya sahip olmak ve diğer buz patencilerini arkalarında bırakarak iyi bir kariyer elde etmek onların ortak amaçlarıdır. Bu ortak amaçta ikiside bir araya gelmiştir. Olimpiyatta altın madalya kazanabilmek için canla başla çalışmaya başlarlar.

Buzun üzerinde süzülürken mükemmel bir uyum sağlarlar. Ve bu uyum zaman içerisinde Buz Üstünde Aşk – The Cutting Edge yaşamlarına dönüşür. Aynı zamanda Jackie’nin babası ikisininde antrenörüdür. Ve bu iki çifti bir araya getiren, olimpiyata hazırlamak için tempolu bir çalışmaya girerler. İkiside birbirleriyle uyumsuzdur. Ancak bu ikili anlaşmak ve uyum sağlamak zorundadırlar. Yarışma zamanı yaklaştıkça birbirlerine olan aşk iyice derinleşir ve aralarındaki tutku buz üzerinde süzülmelerine yardımcı olacaktır.

511 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.563 views izlenme
Adopt a Highway 2019
689 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?