Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Cheppina Evaru Nammaru 2021

0
( Yüksek Kalite )
Cheppina Evaru Nammaru izle, 2021 Hint filminde sorunlarla yaşam süren 3 arkadaş konu alınıyor. Hint filmini Türkçe Altyazılı izle.

3 arkadaş üzerinden anlatılan film Cheppina Evaru Nammaru hayatlarındaki sorunlarla baş etmek yerine yok sayan arkadaş grubunu konu alır. Hayattaki problemlerin baş edilemez boyutlarına eriştiğini fark eden ve bu sürecin onları yorduğuna kanaat getiren bu grup, kendilerine farklı olarak bir yol çizer ve baş etmekle alakalı dürtüyü ortadan kaldırırlar.

Baş etme dürtüsünün yok sayılması ve hayatını bu idea’ya ait olarak idam etmemeleri onların farklı zamanlarda normalin dışında reaksiyon vermelerine sebep olur. Sıradan insanlara baktığımızda hayatlarındaki her noktada baş etmesi gereken problemlere karşın güç göstererek mücadele etmeye başlarlar.
Bazen yenilir, bazen baş etmeyi gerçekleşir ve karşılarındaki problemlere karşın baş etmeyi gerçekleştirirler. Ancak bu arkadaş grubu bu durumdan sıkılmış ve karşıt görüş olarak hayatlarındaki yaşamı idam ettirmek konusunda farklı yol çizerler. Ancak bu onların bir araya gelip karar almaları gibi kolay olmamaktadır. Bu ilginç bakış açısı onların başına bela olacak seviyeye gelir. Bir suça karışırlar ve başları olmadık şeylerle belalara girer.

Hayal ettikleri baş etme problemleri olmadığında daha iyi olacağına kanaat getirirken düştükleri durum başka baş etmesi gereken problemlere yol açar. Ve bu süre zarfında artık masumiyetlerini kanıtlamak zorundadırlar. Cheppina Evaru Nammaru Filmi 8.8 İmdb puanı ile izlenmesi gereken bir film olduğunu fazlasıyla ıspatlıyor bence.

496 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?