Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Chucky Geri Dönüyor 2017

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap
Chucky 7 (Cult of Chucky), önce ki serilerde olduğu gibi senaristliğini Don Mancini’nin yaptığı bir korku gerilim filmi. 2017 yılında vizyona giren ve vizyona girdikten sonra 2 milyon gibi yüksek bir hasılata ulaşan Chucky 7, popülerliğini bu seride de devam ettiriyor ve izleyicilerle buluşuyor.

Filmin 7. serisinde daha önce ki serilerde katil bebek Chucky’nin etkisiyle travma geçiren ve bu travmaların etkisiyle kendilerini hastanede bulan hastaların yaşamları konu alınıyor. Aynı sebep ile travma geçiren bu hastalar bir doktorun ilgisini çekiyor ve doktor bu yaşanan olayların aslından gerçek olmadığını, bir halüsinasyon olduğunu düşünerek hastaları tedavi etmeye çalışıyor. Doktor kendi bulduğu tedavi yönteminin işe yarayacağını düşünüp hastaların Chucky bebek ile yeniden yüzleşmeleri için kolları sıvıyor ve bebek ile hastaları hastanede bir araya getirmeye çalışıyor. Ancak doktor her şeyin halüsinasyon olduğunu düşünse de işler doktorun istediği gibi gitmiyor ve geçmişte yaşanan korkunç olaylar yeniden patlak vererek macera kaldığı yerden devam ediyor.

Chucky bebeğin seslendirmesini her zaman ki gibi Brad Dourif üstleniyor, yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda ise diğer serileri yönetip yazan Don Mancini oturuyor.Chucky 7 (Cult of Chucky) filminin kadrosunda Summer H.Howell, Alex Vincent, Jennifer Tilly, Fiona Dourif, Zak Santiago, Grace Lynn Kung, Michael Therriault, Elisabeth Rosen ve Allison Dawn Doiron gibi isimler yer alıyor.

1.571 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?