Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Collective 2019

0
( Yüksek Kalite )
Collective izle, 2019 Romanya yapımı film belgesel tarzında Rumen gazetesinde çalışanların bir araştırması konu alıyor. 2019 Filmini ful hd izle.

Collective Romanya’nın konu edildiği belgeseldir. Romanya’nın iç yüzünü konu alan filmde Rumen gazetesinde çalışan bir grubun araştırmaları çerçevesinde döner. Yönetimin ve halkın ne derecede kandırıldığını, manipülasyonların nasıl yapıldığına dair tüm gerçekleriyle ortaya koymaya çalışmaktadırlar. Halk sağlığında oluşan sahtekârlıklar ve kimsenin fark etmedikleri gerçekleri gün yüzüne çıkarmak ancak bunları gün yüzüne çıkartırken ne derece zorluklarla baş etmeleri gerektiği muammadır.

Collective halk sağlığı sahtekârlıklarını gün yüzüne çıkarmanın dışında yapılan yolsuzluklar ve kötü yönetiminin arka planındaki gerçeklikleri ortaya çıkarmakta hedeflerindedir. Gazetede bir grup halinde çalışan araştırmacılar tüm gerçekleri gazetede yayınlamakla uğraşırlar. Ancak bunu gerçekleştirmek oldukça zordur. Ve tüm zorluklarla baş etmeleri gerekmekte, bunun yanı sıra başlarına gelecek şeylerle de mücadele etmek durumundalar.

463 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.563 views izlenme
Adopt a Highway 2019
689 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?