Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Cosmic Sin 2021

1
( Yüksek Kalite )
Cosmic Sin izle, 2021 yılında beklenen film geldi !!! bilim insanları ve verdikleri savaşı konu alan filmi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Bir grup bilim insanı ve savaşçıların hikayesini konu eden Cosmic Sin filminde dünyamız uzaylıların istilası altındadır. Bu istila, insan ırkı için oldukça büyük bir tehlike arz ediyor. Çünkü bu uzaylılar insan ırkı için oldukça tehlikeli planlar yapmak istemektedir. İstiladan kurtulmak için grup harekete geçer. Savaşçı ve bilim insanı grupları kendilerini korkunç bir savaşın içerisinde bulurlar. Hayatlarını tehlikeye atan ekip, insanların bedenini kullanmak isteyen ve bunun için insan ırkını daha yakından incelemek isteyen uzaylılarla zorlu bir mücadeleye girişirler.

Başarılı oyuncu Bruce Willis’in yer aldığı Cosmic Sin bilim kurgu filminde 2500’lü yıllarda insanlar, artık uzayın köşelerine açılmaya ve gezegenleri kolonileştirmeye başlamışlardır. General James Ford (Bruce Willis), emekliye ayrılmıştır ama bu tehlike yüzünden tekrar göreve çağrılır.

730 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?