Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Dünyadan Haberler –

0
( Yüksek Kalite )
Dünyadan Haberler izle, 2020 yılı yapımı dram ve aksiyon içerikli News Of The World filmini Türkçe dublaj full izleyebilirsiniz.

İç savaşın hakim olduğu sisli yaşamdan beş yıl sonra, yüzbaşı Jefforson Kyle Kidd, Kiowa halkının yetiştirdiği ve büyüttüğü kız çocuğu olan Joanna’yı biyolojik akrabalarına götürme görevini kabul eder. Dünyadan Haberler, bizlere Joanna ve Jefforson Kyle Kidd’ın çıktığı bu zorlu yolculuğu ekranlara getirir. İç savaş da yüzbaşılık görevini üstlenen Jefforson, emektar bir asker olarak kurgusallığın dışında bir yaşam ile birlikte adeta gezgince sürdürdüğü hayatını idam ettirir.

Diyar diyar gezerken başkanlardan, kraliçelerden haberler, mevcut kan davaları, dünyanın her bir noktasından sürükleyici maceralara atılır. Teksas’ın iç yüzüyle birlikte Kiowa halkının altı yıl öncesinde ele geçirdikleri ve kendilerine göre bir birey oluşturdukları Joanna’yla yolları kesişir ve işler ilginçleşmeye başlar. 10 yaşındaki Joanna, deneyimleyemediği dünyaya tepkilidir. Dolayısıyla düşmanca bir yaklaşıma sahiptir. Kendi isteği dışında biyolojik ailesine geri döndürülmesi onun tepkisini arttırmaktadır. Kidd, bu görevi kabul eder ve acımasız vahşi doğada yol katetmeye başlarlar. Bu yolculukta ev diyebilecekleri bir yer ararken, hem insan hem de doğanın güçlerine maruz kalarak oldukça zorluklarla karşı karşıya kalırlar.

404 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.527 views izlenme
Adopt a Highway 2019
674 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?