Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Eragon

0
( Yüksek Kalite )
Eragon izle, 2006 yapımı aksiyon dolu filmde 17 yaşlarında ki bir çocuğun çiftlikte bulduğu taş ile hayatı değişir. Filmi Türkçe dublaj 1080p izleyin.

Eragon filmi 17 yaşındaki bir çiftçi çocuğun etrafında döner. Bu çocuğun Spine’de avlanırken bulduğu bir taş ile birlikte hayatı tamamen değişir. İlk önce bu taşı satarak ailesine maddi destek olmayı amaçlamıştır ancak iş işten geçmiştir artık. O elindeki taş aslında bir yumurtadır ve artık çatlamıştır. Satmak amaçlı sevindiği yumurta çatlayarak içerisinden ejderha yavrusu çıkmıştır. O sırada ejderha yavrusunu arayan kral, yumurtanın istikrarlı bir şekilde peşindedir. Ejderhası ölmüş eski bir süvari olan Brom’u bulmaları için Ra’zac denilen yaratıklar gönderir. Brom, Eragon’u bulur ve tatlı diliyle kandırır.

Eragon’un ilerleyen zamanlarında Brom, Eragon’u alarak kasabadan kaçar. İlk başta Brom’un anlattığı hikâyelerden dolayı sadece bir hikâyeci olduğunu sanan Eragon, onun gerçek kimliğini anlamaya başlar. Anladığı kısımlar ise ejderhalar ve süvariler konusundaki eşsiz bilgisinden kaynaklı aynı zamanda dövüş ve sihir yeteneğini de görünce onun süvari olduğunu anlar. Daha sonra ilginç rüyalarının peşine düşen Eragon, rüyasında gördüğü Elfi kurtarmak için Brom’u dinlemez ve şehirdeki hapishaneye gider. Ve kötü, güçlü ruhlar tarafından yönetilen büyücü Shade’nin tuzağına düşer.

Brom ise Eragon’u orada kurtarmak ve korumak için ölür. Eragon bir şekilde o hapishaneden kaçar ve çıktığında savaşın yaklaştığını anlar. Ve o savaşta mücadele eder. Öyle ki savaşta Shade’iyi öldürerek intikam dahi alır.

650 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Bumblebee
554 views izlenme
Alfa Kurt Alpha
643 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?