Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Fear of Rain 2021

0
( Yüksek Kalite )
Fear of Rain Film Konusu

Rain Burroghs, son zamanlar da kendisini pekiyi hissetmemektedir ancak bu durum fiziksel bir rahatsızlıktan dolayı değildir. Bunun farkında olan Rain kendinde meydana gelen bu değişimlerin ne olduğunu anlayabilmek adına hemen bir doktora gider. Doktora gitmesinin ardından ise Rain için çok daha kötü günler başlamıştır. Çünkü Rain’e şizofreni teşhisi konmuş ancak Rain bu durumla yani şizofreni olduğu gerçeği ile yüzleşemez. Yıllarca yaşamış olduğu her türlü duygunun hayal mi gerçek mi olduğunu anlamaya aradaki farkı görmeye çalışır ama bunu gerçek manası ile yapamamaktadır.

Bu noktada ise ona yardımcı olabilecek tek kişi ise Celep adında ki bir gençtir. Ne var ki Rain, Celep’in de gerçek olup olmadığından şüphe etmektedir. Çünkü hayal ve gerçek arasına sıkışmış bir halde ne yapacağından emin olamamaktadır. Öte yandan rahatsızlığından dolayı kimsenin ona inanamaması ise Rain için her şeyin çok daha zor olmasına neden olmaktadır.

Tam da bu olaylar gerçekleşirken komşusunun oğlunun bir anda ortadan kaybolması ve bunu sadece Rain’nin görmüş olması ise işlerin çok daha karmaşık bir hal almasına neden olmuştur.

616 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?