Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

G – Zombie 2021 Hint

0
( Yüksek Kalite )
G – Zombie Hint Filmi izle, 2021 yılına zombi filmleri ile devam ediyoruz. Filmde bilimin hatası ile oluşan zombi istilası konu alınıyor. Filmi full izle.

Bilimin yanlış yollara sevk edilmesine sebebiyet verecek durumların ve çalışmaların olduğu dünyamızda, iyi şeyler için kullanılması dışında hırsın getirisi olan kötü şeyleri de peşinde getirir. Bunu anlamamızı ve seyir halindeyken durumların ne koşullara geldiğini, neye sebebiyet açtığını ekranlara G-Zombie’yi getirerek gözler önüne sermektedirler. Filmde insan sağlığını etkileyecek pozitif anlamda çalışmalar yapılmaktadır. Genç doktorların bilim adına bir şeyler yapma arzusu ve bu istekle beraber yeni keşifler yapma yolunda ilerler.

İnsan bağışıklığını güçlendirecek ilaç icat eden genç doktorların, deney aşamasında işlerin ters gitmesiyle birlikte olaylar başlar. Amaç iyi bir olay için olsa da insan bağışıklığını güçlendirecek ve mevcut olan hastalıklara son verme noktasında işe yarar bir buluş olarak görülmektedir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve işler sarpa sarar. Durum çığırından çıkarak korkunç şeylere yol açar. İnsanlar deney esnasında farklı bir hallere bürünür. Ve buna nasıl bir çözüm bulunacağı konusunda doktorlar sıkışır. İnsanlığın karşılaştığı başından geçen olayları detaylı bir şekilde seyire sunan G-Zombie, heyecanlı bir serüvenin içine sokar bizleri.

528 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?