Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Gerçek Hazine – Finding Ohana

0
( Yüksek Kalite )
Gerçek hazine izle, 2021 yapımı aksiyon ve komedi dolu Finding Ohana filmini sizlerde 1080p kalitede donmadan full hd izleyebilirsiniz.

Gerçek Hazine iki küçük kardeş olan Pili ve Loane’nin hikâyesini konu almaktadır. Bu iki küçük kardeş Brooklyn’de yaşamaktadırlar ancak yaz tatillerini Oahu’da geçirmektedirler. Pili ve Loane kendilerini bildi bileli hayatları bu şekilde geçmektedir. Yine bir yaz tatili için gelmiş oldukları Oahu’da bu sefer her şey değişecektir. Bu değişim ise sıradan bir günde çıkmış oldukları gezintide bulmuş oldukları bir günlük ile başlar. Birbirinden meraklı olan bu iki kardeş günlüğü incelemeye ve okumaya başlarlar. Böylelikle değişen hayatlarına ilk adımı atmış olurlar. Günlüğün içinde bulmuş oldukları bir haritanın peşine düşmek ise akıllarına gelen ilk şey olmuştur.

Kendi aralarında yapmış oldukları plan ile haritada saklı olan hazineyi bulmak için işe koyulurlar. Ancak bu hazine avı ve macera onların beklediklerinin çok dışında bir şeydir. Hazine olarak bekledikleri bir sandık altın olsa da aslında bulacakları şey kendi kökleridir. Bu kökler ise neredeyse unutulmuş ve artık bahsi geçmeyen köklerdir. Gerçek Hazinenin ne olduğunu tekrar düşünmemizi sağlayacak olan bir yapımdır Gerçek Hazine.

463 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?