Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Indoo Ki Jawani 2020 Hint

0
( Yüksek Kalite )
Indoo Ki Jawani izle, oldukça bakımlı ve güzel bir kadın olan Indoo ‘nun hayatını konu alan 2020 Hint yapımı filmi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Indoo Ki Jawani tutkulu bir genç kadının hayatını konu alır. Ghaziabad’da yaşamını sürdüren Indoo kendi yaşıtlarından ve çevresinden oldukça farklı bir kişiliktir. Özgürlüğüne ve hayatını bağımsız yaşamaya düşkün bir kadın olan Indoo başına gelen komik olaylarla bizleri filme hapseder. Keza kendi gibi olan Sonal’la oldukça eğlenceli bir hayat sürer. Indoo’nun en çok istediği şey hayatının aşkını bulmaktır. Ancak bu beklenildiğinde gelip sizi bulabilecek bir şey olmadığı için o da kaderine boyun eğmez ve kendi bunun arayışına girer. Ancak farkında olmadan her defasında girdiği arayışta komik olaylarla yüz yüze gelir. Kendi kendine denk geldiği şeylerle oldukça keyif verici bir hayata sebep olacak olaylar sil silesi akış halinde gerçekleşir.

Asıl eğlenceli kısım ise yakın arkadaşı olan Sonal’ın ona tavsiye ettiği flört uygulamasıdır. İlk aşamalarda o taraklarda çok bezi olmasa da arkadaşının ısrarlarına karşı koyamaz ve Dinder adlı flört uygulamasına katılır. Ancak şaşkın kızımız Indoo uygulamanın konseptini çokta anlayamaz ve kullanım hataları yapar. Uygulamanın özelliği olan kaydırarak flört sohbetine başlama durumunda yanlış kaydırmasıyla birlikte Aditya Seal ile buluşmasına yol açar. Mecburen buluştuğu Aditya’nın terörist olduğunu düşündüğünde ve bu gerçeğe inandığında işler daha da komikleşir, işler daha da eğlenceli hal almaya başlar.

496 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER FILMLER
Powder – Harika Çocuk 1995
8.538 views izlenme
Adopt a Highway 2019
679 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?