Sitemizde şuan toplam 579 film bulunmaktadır.

Irul 2021 Hint ni

0
( Yüksek Kalite )
İrul izle, 2021 yılı Hint filmleri serisine devam eden Netflix, sıra dışı roman yazan bir adamın yaşadıklarını konu alıyor. Filmi Türkçe Altyazılı izleyin.

İrul, karanlık ve sıra dışı romanlar yazan bir yazar ile bir avukatın seyahati sırasında yolda kalmaları ile başlar. Yolda çaresiz kalan bu iki kişi yakınlarda bulunan bir eve sığınırlar. Tek amacı geceyi geçirmek ve yarın araba sorunlarını çözerek yola devam etmektir. Sığındıkların evin ev sahibi saten bir gecelik giyen bir adamdır. Bu adam sözleri ve konuşmaları ile misafirlerini ürkütmektedir. Zorda kalan misafirler ise bir gece katlanmak durumundadırlar. Fakat bu yaşlı adamın sözlerinde aralarında bir katil olduğunu söylemektedir. Korkunç bir gece başlamak üzeredir.
İrul, gerilim ve korku filmi sevenlerin gözlerini kırpmadan izleyecekleri bir filmdir. Oyuncuları arasında Fahadh Faasil, Soubin Shahir, Darshana Rajendran yer almaktadır. Filmin isminin Türkçeye çevirisi ise Karanlık Üçgen’dir. Netflix üzerinden filme ulaşabilirsiniz.

526 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?